Serwer Minecraft

Forum Serwera Mainland


#1 2011-08-23 18:26:21

Teran

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 16
Punktów :   

Skargi

Tutaj proszę pisać skargi na innych graczy bądź Adminów Mile widziane screeny.
Będę wyciągał odpowiednie kary.

Dziękuje za pomoc w utrzymaniu porządku.

Offline

 

#2 2011-08-28 16:47:25

 RollerSaturn8

Użytkownik

37801742
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: Skargi

1.Szamos zniszczyl mi WC bo ziomal potwierdzil na chacie mozesz sprawdzic w LOGACH
2.Szamos potem zniszczyl tabliczke moja
i napisal 'Admini sa do bani'
3.Chyba ktos mnie okradl
mialem wiecej zelaza o 64. Drewna troche zniklo wiec
4.Drzwi mi sie same otwieraja jak nie klikam
5.Ktos nie widzalny stawia klocki ???wtf

Admin: SzamoS ma czasami Odpaly ale fajny chlopak z niego ^^ za kare nie ma juz nic w invetory

Offline

 

#3 2011-08-29 22:24:42

YourTurn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Skargi

witam, gralem sobie na serverze Scoory powiedzial mi ze rozwalili mu Krypte poniewaz mial cuboida na 1 kratke w dol, przyszedl papryka i zaczal sie z nami klocic ze nie bedzie dawal cuboidow poza miastem a wiec powiedzialem mu ze sam ma osiedle poza miastem i robil tam cuboida a innym graczom nie zrobi wiec dal mi bana ... prosze o wyjasnienie tej sprawy. a jezeli chodzi o zniszczana krypte to nie wiem kto to zrobil o okolo 21 zauwazylem ze ktos rozwalil ta krypte wiec powiedzialem wszystko co widzialem. i zeby nie bylo na mnie aha i jeszcze cos mialem dzisiaj problem . ktos wlamal mi sie na minecrafta gral okolo 30 minut ;/

Unban - Papryka i inni adminowie dawajcie cuboidy o naewt te 20 w dol 
Pozdalam na dawanei cube po za miastem.

Offline

 

#4 2011-09-03 18:01:25

thecronnos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Skargi

Hmmm .. Admin BrokenHeartAngel mnie zaczął denerwować ... Słyszałem , że na tym serverze nie można dawać itemków , ale w miłych okolicznościach ja dostałem. Odłożyłem sobie diamentowe bloczki itp. do skrzyneczki. Ale po chwili zaskakująco zaczął się mną bawić -_-'' . Po prostu tak sobie , Zabijał mnie przez jakieś 3 min. Banował i unbanowywał mnie przez pewną chwilę, kickował i dawał bana na chat. Aż w pewniej chwili mnie zbanował na stałe...
Proszę o interwencję.

Offline

 

#5 2011-09-03 18:03:29

ziutol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Skargi

dostales ode mnie unbana a Teran wybierze co zrobic z BHA

Offline

 

#6 2011-09-03 20:27:22

 RollerSaturn8

Użytkownik

37801742
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: Skargi

Witam mi też broken albo ziutol wczesniej zabijali ale ja juz tam nie gram uznalem ze nie warto
Na poczatku bylo ciekawie ale potem nasrali wszystkiego
Ostatnio z ciekawosci wszedlem moja działka ZNIKŁA STOJA TAM JAKIES NAJEBANE WIEZE ... no ale coz i zmieniam zdanie i tam niegram
n9ne i i3lack nawet powiedzieli ze stare m3 bylo lepsze i ze m3 nie jest juz m3 wiec ...

Żegnam panów może kiedyś wróce

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tz.pun.pl www.agh-podyplomowe-zarz.pun.pl www.kosciejowi-niach.pun.pl www.survival.pun.pl www.geobackupzar.pun.pl